Balvu reģiona kultūrvēstures datu bāze

Mis un Misters Balvi

Raksta ID: 623
Atjaunināts: 28 marts, 2018
Pirmais skaistumkonkurss "Mis un Misters Balvi" notika 2000.gada 29.janvārī. To noorganizēja Cēsu uzņēmēja Annele Ivanovska, taču organizatores nenokārtotie parādi skaistumkonkursam Balvos metuši lielu ēnu, un tas kādu laiku nav noticis.
Pirmajā skaistumkonkursā piedalījās 12 jaunieši - Jolanta Balode, Inga Bukša, Anda Kriviša, Liena Lancmane, Līga Šaicāne, Ilze Strupka, Edgars Abdullajevs, Intars Iļjanovs, Guntars Mežals, Guntars Paegle, Guntis Pauliņš, Rostislavs Šļuncevs. Par "Mis un Misters Balvi 2000" kļuva Anda Kriviša un Guntis Pauliņš.

Diemžēl turpmākajos gados neatradās neviens uzņēmējs vai firma, kas būtu gatavi rīkot konkursu. Tāpēc arī nākošais skaistumkonkurss notiek tikai 2005.gada janvārī. Šoreiz Balvu pilsētas dome konkursa organizēšanu uztic SIA "Diogens Audio". Otrajā skaistumkonkursā piedalījās: Sanda Irbīte, Jana Ločmele, Santa Roginska, Lāsma Zute, Zane Zvejniece, Gints Barinskis,  Zigmunds Čeksis, Kaspars Kubuliņš, Ritvars Pužulis, Raivis Ruduks. "Mis un Misters Balvi 2004" - Lāsma Zute un Gints Barinskis

Trešajā skaistumkonkursā piedalījās: Raimonda Aleksandrova, Edīte Kamendere, Liena Laicāne, Guna Pudule, Ramona Šaicāne, Maldis Ivanovs, Mārtiņš Kaļva, Jānis Komarovskis, Juris Ozols, Ritvars Usāns. "Mis un Misters Balvi 2006" - Guna Pudule un Jānis Komarovskis. Vēlāk Jānis iekļuva "Mis un Misters Latvija" finālistu vidū un Ēģiptes pilsētā Hurgadā ieguva "Misters Latvija 2007" titulu.

2008.gadā konkursā piedalījās: Baiba Bukša, Līga Džīgure, Selva Lielbārde, Inese Lukste, Inese Ruberte, Jānis Bricis, Kalvis Dūdelis, Miks Pošeika, Intars Strods, Mairis Učelnieks. "Mis un Misters Balvi 2008" - Baiba Bukša un Miks Pošeika

Par "Mis un Misters Balvi 2009" titulu sacentās Agneta Bordāne, Laila Lielbārde, Indra Pakalnīte, Evita Stepāne, Lelde Tuče, Romāns Garaņins, Krišs Kairišs, Ēriks Mihailovs, Kristaps Pundurs un Kaspars Romanovs. "Mis Balvi 2009" - Laila Lielbārde, "Misters Balvi 2009" - Romāns Garaņins. Savukārt, "Vice Mis 2009" - Agneta Bordāne un "Vice Misters 2009" - Ēriks Mihailovs.
Kaspars Romanovs 2012.gadā piedaloties Latvijas skaistumkonkursā ieguva augstāko titulu "Misters Latvija 2011" un pārstāvēja Latviju konkursā "Mr.World 2012".

2011.gada 18.februārī Balvu Kultūras un atpūtas centrā konkursā "Mis un Misters Balvi 2010" piedalījās Aiga Jansone, Jana Keiša, Violeta Korotkova, Anna Lauskiniece, Aiga Mača, Kristiāns Alpe, Lauris Čakāns, Ivo Kapteinis, Aigars Kuprišs, Edgars Zinovjevs. "Mis Balvi" titulu žūrija piešķīra Annai Lauskiniecei, "Misters Balvi" - Kristiānam Alpem. Titulus "Vice Mis" un "Vice Misters" ieguva Aiga Mača un Aigars Kuprišs


2011.gada 10.decembrī Balvu Kultūras un atpūtas centrā skaistumkonkursa "Mis un Misters Balvi 2011" atlasē piedalījās 24 jaunieši - 9 puiši un 15 meitenes. Uz konkursa finālu 2012.gada 11.februārī tika izvirzīti - Elīna Aleksejeva, Laura Aleksejeva, Alise Feldmane, Diāna Papina, Elīna Petuškova, Mātiņš Logins, Raimonds Logins, Aleksandrs Sņegovs, Kārlis Vanags un Mārtiņš Vīksna.
Par "Mis Balvi 2011" kļuva Alise Feldmane, bet "Misters Balvi 2011" titulu ieguva Raimonds Logins. Savukārt par "Vice Mis un Misters Balvi 2011" kļuva Laura Aleksejeva un Kārlis Vanags. Vēlāk konkursā "Mis un Misters Latvija 2014" Alise Feldmane ieguva titulu "Mis Foto", bet 2015.gada maijā starptautiskajā konkursā "Photomodel of the world" Turcijā izcīnīja "Miss Bikini of the world" titulu.


Konkursa "Mis un Misters Balvi 2012" finālā 2013.gada 3.februārī piedalījās 10 jaunieši: Estere Alpe, Linda Mežale, Valērija Orlovska, Dana Šustova, Madara Voite, Artūrs Buzijans, Atis Iļjanovs, Guntars Logins, Viesturs Smoļakas un Emīls Tjunītis.
Par "Mis Balvi 2012" atzina Madaru Voiti, par "Misteru Balvi 2012" - Artūru Buzijanu. Par "Vice Mis un Misters Balvi 2012" kļuva Estere Alpe un Guntars Logins. Guntars 2013.gada aprīlī ieguva arī titulu "Vice Misters Latvija 2012".

Devītajā konkursā "Mis un Misters Balvi 2013" piedalījās astoņi Balvu novada jaunieši - Aiga Dzene, Evelīna Kozlovska, Roberta Mūrniece, Arita Voika, Jānis Bukovskis, Toms Grigorjevs, Lauris Kuļšs, Atis Ripa.
Par titula "Vice Mis un Misters Balvi 2013" īpašniekiem kļuva Arita Voika un Toms Grigorjevs, bet galveno titulu "Mis un Misters Balvi 2013" saņēma Roberta Mūrniece un Atis Ripa


Konkursā "Mis un Misters Balvi 2014" piedalījās 10 jaunieši - Linda Eizāne, Linda Jansone, Ramona Macāne, Madara Sirmace, Kristiāna Žeikare, Sandijs Bukšs, Mārtiņš Pušpurs, Elvis Rozītis, Raivis Šustovs un Raitis Vizulis. 2015 gada 7.februārī galvenos titulus - "Mis un Misters Balvi 2014" ieguva Linda Eizāne un Raitis Vizulis, bet par "Vice Mis un MIsters Balvi" kļuva Kristiāna Žeikare un Raivis Šustovs


2016.gada 6.februārī notika kārtējais "Mis un Misters Balvi" pasākums, kur savus priekšnesumus rādīja desmit jaunieši - Arta Akmene, Kitija Dzintare, Agnese Laicāne, Lāsma Rutmane, Laura Šustova, Kaspars Bukšs, Ralfs Frolovs, Gatis Irbītis, Agris Laicāns un Kristaps Magone. Galveno titulu "Mis un Misters Balvi 2015" saņēma Agnese Laicāne un Agris Laicāns, bet par  "Vice Mis un Misters Balvi 2015" titula īpašniekiem kļuva Laura Šustova un Gatis Irbītis.


2017.gada 18.martā Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas sporta hallē notika konkursa "Mis un Misters Balvi 2016" fināla šovs, kurā piedalījās desmit jaunieši - Alīna Barbaniška, Viktorija Beļikova, Sintija Pitkeviča, Annija Romāne, Līva Supe, Kaspars Ābeļkalns, Ģirts Čerbakovs, Lotārs Aleksejevs, Martins Višņevskis un Niks Zušs. Konkursa uzvarētāji: "Mis un Misters Balvi 2016" ir Alīna Barbaniška un Lotārs Aleksejevs, bet "Vice Mis un Misters Balvi 2016" - Līva Supe un Kaspars Ābeļkalns


2018.gada 10.martā par titulu "Mis un Misters Balvi 2017" cīnījās desmit atraktīvi un radoši jaunieši - Viviāna Bukša, Linda Čevere, Jeļena Golovņeva, Aivita Logina, Loreta Trofimova, Vladislavs Baranovs, Kristiāns Bušs, Alens Alans Nipers, Niks Zeps un Jānis Žīgurs. Titulu "Mis Balvi 2017" ieguva Linda Čevere, bet "Misters Balvi 2017" - Alens Alans Nipers. Savukārt, "Vice Mis Balvi 2017" ir Viviāna Bukša, bet "Vice Misters Balvi 2017" - Jānis Žīgurs

Avotu saraksts novadpētniecības datu bāzē

Foto: D.Teilāne un K.Teilāns
Raksta ID: 623
Atjaunināts: 28 marts, 2018
Atjauninājumu skaits:: 1
Skatījumi:: 11785
Ievietots:: 19 maijs, 2009 by Ināra B.
Atjaunināts:: 28 marts, 2018 by Ināra B.

Citi raksti šajā sadaļā
b Dziesma Bērzpilij
b Ermoņiku skaņas
b Grāmatu svētki
b Kamermūzikas festivāls Balvos
b Masļeņica
b Motociklu vasara
b Motokross "Baltais Briedis"
b Muzeju nakts
b Mūzikas festivāls "Osvalds"
b Starptautiskais klasiskās dramaturģijas teātra festivāls "Ķiršu dārzs"
b Upītes Uobeļduorzs