Balvu reģiona kultūrvēstures datu bāze

Putniņš Dzintars

Raksta ID: 198
Atjaunināts: 18 jūlijs, 2016

Balvu pilsētas vadītājs, kokamatnieks, fotogrāfs
Dzimis 1948.gada 10.aprīlī Tilžā, tagad dzīvo un strādā Balvos. Strādājis daudz un dažādus darbus - par traktoristu padomju saimniecībā "Balvi", par galveno inženieri padomju saimniecībā "Baltinava”, par pārvaldnieka vietnieku Balvu Lauktehnikā, par lauksaimniecības nodaļas vadītāju Partijas komitejā. 1984.gadā viņu aizsūtīja strādāt uz Viļaku par padomju saimniecības direktoru.

No 1990.gada līdz 1994.gadam Dzintars ir Balvu pilsētas izpildkomitejas priekšsēdētājs. 1997.gadā viņš sāk strādāt Balvu Amatniecības vidusskolā par mājsaimniecības skolotāju, vada foto pulciņu. Beidzis Latvijas Lauksaimniecības akadēmiju un Rēzeknes Augstskolu. 2006.gadā apguvis mēbeļu restaurāciju Novgorodā un Rīgā. 

2004.gada 9.janvārī saņēmis Latvijas Amatniecības kameras fotogrāfijas meistara nosaukumu. Ir bijušas divas izstādes Kubulos un izstāde Balvu Kultūras un atpūtas centrā. Publikācijas – Balvu pilsētas domes izdevumos par pilsētu. Atzinīgi novērtēta Dzintara foto sērija „Saullēkti”.

Avotu saraksts novadpētniecības datu bāzē


 Foto no Balvu Novada muzeja fondiem un personīgā arhīva: darbi no Dz.Putniņa foto sērijas „Saullēkti” un viņa koka darbi

Raksta ID: 198
Atjaunināts: 18 jūlijs, 2016
Atjauninājumu skaits:: 1
Skatījumi:: 2569
Ievietots:: 06 decembris, 2007 by Ināra B.
Atjaunināts:: 18 jūlijs, 2016 by Ināra B.
Also listed in
folder Personības -> Balvu pilsētas vadītāji


Citi raksti šajā sadaļā
b Baikovs Leonīds
b Bricis Konrāds
b Kanaviņš Ēriks
b Keišs Alfons
b Kudrjavcevs Grigorijs
b Lācis Ojārs
b Mednis Aigars
b Noviks Aigars
b Orlovs Valdis
b Voits Aldis
b Šļuncevs Rostislavs
b Šļuncevs Viktors